ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΛΜΥΡΟΥ

2015-03-12 01 Οι Διευθυντές του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου και του 1ου Εργαστηριακού Κέντρου Αλμυρού και οι σύλλογοι διδασκόντων- γονέων και κηδεμόνων του σχολείου ευχαριστούν ιδιαίτερα το Δήμαρχο Αλμυρού κο Εσερίδη Δημήτριο και τον Αντιδήμαρχο Καθαριότητας Πρασίνου και Αγροτικής Οδοποιίας κο Βαλαμούτη Κων/νο για την άμεση ανταπόκρισή τους σχετικά με την επισκευή του Θερμοκηπίου που βρίσκεται στο χώρο του σχολείου και χρησιμοποιείται από μαθητές του τομέα Γεωπονίας, αναφορικά με τις εργαστηριακές ασκήσεις που πραγματοποιούνται σ? αυτό.

2015-03-12 02Η επισκευή αφορούσε στην επικάλυψη η οποία είχε σκιστεί και το μεταλλικό σκελετό που στράβωσε, λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν στην περιοχή.

2015-03-12 03Επίσης συγχαρητήρια αξίζει και το τεχνικό συνεργείο που εργάστηκε με έντονους ρυθμούς, υπό την εποπτεία και τις γνώσεις του κου Μπούντη Θεόδωρου, με αποτέλεσμα η επισκευή να διαρκέσει μόλις μερικές ώρες.

Οι διευθυντές

1ο Επαγγελματικό Λύκειο                  1ου Εργαστηριακού Κέντρου
Αλμυρού                                                                  Αλμυρού

ΚΑΠΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ