Τηλεκπαίδευση Τρίτη 26/9/23: Οδηγίες προς μαθητές και κηδεμόνες

Α) ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Αύριο Τρίτη 26/9/2019 οι μαθητές συνδέονται  στην  Ψηφιακή Τάξη Webex του αντίστοιχου διδάσκοντα σύμφωνα με το ισχύον Ωρολόγιο Πρόγραμμα.

Σε περίπτωση συνδιδασκαλίας (παραπάνω από ένας διδάσκοντας στο ίδιο τμήμα) θα συνδεθούν στον πρώτο κατά σειρά καθηγητή του Ωρολογίου Προγράμματος , εκτός και αν λάβουν διαφορετική οδηγία για το συγκεκριμένο μάθημα.

Β) Σύνδεσμοι Ψηφιακών Τάξεων εκπαιδευτικών 1ου ΕΠΑΛ /ΕΚ Αλμυρού:

Αποστέλλονται στο email που δήλωσε κάθε κηδεμόνας κατά την εγγραφή του μαθητή. Σε περίπτωση που ως σήμερα Δευτέρα 25/9 και ώρα 19:30 δεν έχετε λάβει τους συνδέσμους όλων των διδασκόντων, αποστέλλετε email στο dimivalkan@gmail.com με κοινοποίηση και  στο email του Σχολείου :

mail@1epal-almyr.mag.sch.gr

Τέλος, το σχολείο έχει ενημερωθεί για τις περιοχές/οικισμούς/κοινότητες που έχουν πρόβλημα με την πρόσβαση στο Διαδίκτυο